Предновогодишна забава за членовите на Адвокатската комора на РМ | Правдико

Правдико

   

Предновогодишна забава за членовите на Адвокатската комора на РМ

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

На 21 декември (четврток) со почеток во 21.00 часот во кафулето „ВИНИЛ“ во Скопје од страна на Адвокатската комора на РМ ќе биде организирана предновогодишна забава за членовите на Комората.

Котизацијата за овој настан, кој вклучува неограничен разновиден алкохолен и безалкохолен пијалок, како и ладна закуска изнесува 1.000 денари.

Вашето присуство задолжително да го потврдите на email – e.pavlovska@mba.org.mk.  Билетите ќе можете да ги подигнете во просториите на Адвокатската комора на Република Македонија, или пак, во „Винил“ најдоцна до 15 декември 2017 година. (Билети на денот на настанот нема да може да се купуваат).

Адреса на „ВИНИЛ“:  Бул: Партизански одреди  14а, спроти Соборен храм.

Препорачуваме

Партнери на Правдико