Еднодневно советување на тема: Искуства од примената на Законот за извршување со посебен осврт на НАЦРТ Законот за извршување од аспект на должниците. | Правдико

Правдико

   

Еднодневно советување на тема: Искуства од примената на Законот за извршување

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Еднодневно советување на тема: Искуства од примената на Законот за извршување со посебен осврт на НАЦРТ Законот за извршување од аспект на должниците.

agenda-dolznici

 

Повеќе информации на овој ЛИНК

Препорачуваме

Партнери на Правдико