Илустрирани човекови права | Правдико

Правдико

   

Илустрирани човекови права

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Видеото „Илустрирани човекови права“ е изработено од страна на Институтот за човекови права во рамките на Институционалниот грант поддржан од Програмата Цивика Мобилитас.

 

Препорачуваме

Партнери на Правдико