Исчезна девојче од Кичево | Правдико

Правдико

   

Исчезна девојче од Кичево

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Вчера во Полициската станица Кичево 30-годишната С.М. пријавила дека нејзината 12-годишна ќерка пред два дена се оддалечила од домот во непознат правец.

Полицијата соопшти дека презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Извор: Макфакс

Препорачуваме

Партнери на Правдико