Известување за учество на обуки за регистрациони агенти во Скопје | Правдико

Правдико

   

Известување за учество на обуки за регистрациони агенти во Скопје

© Copyright 2020 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

advЗаради големиот интерес за учество на обуките за регистрационен агент,  а со цел да се опфатат сите пријавени адвокати за обуките во Скопје, Ве известуваме дека се организираат дополнителни термини за обуки во текот на месец октомври.

Напоменуваме, секој пријавен адвокат за учество на обука за регистрационен агент, на е-маил ќе добие потврда за учество на обуката со наведени време и место на одржување.

Партнери на Правдико