Контакт центарот на УЈП со нова локација | Правдико

Правдико

   

Контакт центарот на УЈП со нова локација

© Copyright 2020 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

УЈП ги информира сите обврзници дека Контакт центарот / Повикувачки центар на УЈП се наоѓа на нова локација, на приземјето на УЈП – Регионална дирекција Скопје (зграда до ЗОИЛ).

Центарот за наплата на глоби и други јавни давачки на УЈП и понатаму останува во просториите во Градски трговски центар – Скопје.

Screenshot_2

Препорачуваме

Партнери на Правдико