Кромберг & Шуберт: Отворен ден за добавувачи | Правдико

Правдико

   

Кромберг & Шуберт: Отворен ден за добавувачи

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Покана за информативна средба до сите компании кои се заинтересирани за соработка со КРОМБЕРГ & ШУБЕРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Битола.

Тема на средбата ќе биде презентирање на процесот на набавки и потенцијалните можности за воспоставување на соработка со нашата компанија.

Пријавување за учество на следните контакт телефони:

047 210 140

047 210 141

047 210 142

или e-mail:

lenka.soleska-vasilevska@ksmk.kroschu.com;
karolina.stojchevska@ksmk.kroschu.com;
dejan.mijajlevski@ksmk.kroschu.com.

Пријавување 25.02-26.02.2019 *.

*Точен час ќе добијат директно компаниите кои ќе потврдат учество.

Локација: КРОМБЕРГ & ШУБЕРТ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Битола.

Ве очекуваме!

Препорачуваме

Партнери на Правдико