Кромберг & Шуберт со отворен ден во сабота, 19.11 во Офицерски дом – Битола | Правдико

Правдико

   

Кромберг & Шуберт со отворен ден во сабота, 19.11 во Офицерски дом – Битола

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Компанијата Кромберг и Шуберт Бт ДООЕЛ ќе организира отворен ден во Офицерскиот дом во Битола во сабота (19.11.2022) со почеток во 11 часот.

На самиот настан ќе имаат настап и добро познатата група „Боеми“ кои ќе свират староградски песни.

Сите заинтересирани ќе може да дојдат и да се запознаат со условите за вработување во компанијата а ќе има и подароци.

Препорачуваме

Партнери на Правдико