Новогодишен попуст за маркетинг до 50% | Правдико

Правдико

   

Новогодишен попуст за маркетинг до 50%

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

1343171658_xFuhВо пресрет на новогодишните празници Правдико ви нуди неверојатна понуда за маркетинг со попуст од 50%.

За секој закупен простор до 15 Јануари следува 50% попуст во траење од 2 месеци.

Рекламирајте се на водечкиот информатор за правни информации кој е одлично место за промоција на вашата компанија. Со единствена таргетирана група на посетители, ви гарантира успешни маркетинг кампањи со над 500 000 импресии на месечно ниво.

Поддршка и совети за маркетинг за време на целата кампања од нашиот професионален тим, и детални извештаи на крајот од секој месец.

Доколку сте заинтересирани контактирајте не на е-маил: contact@pravdiko.mk

Со почит,

Тимот на Правдико.мк

Препорачуваме

Партнери на Правдико