Објавени се огласите за полагање на испит за нотар и извршител | Правдико

Правдико

   

Објавени се огласите за полагање на испит за нотар и извршител

© Copyright 2020 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Министерството за правда на својот сајт ги објави иогласите за полагање на нотарски испит и испит за извршители.

Подетално за условите за пријавување на линковите подолу:

Препорачуваме

Партнери на Правдико