Отворени денови во Централниот регистар | Правдико

Правдико

   

Отворени денови во Централниот регистар

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Централниот регистар по трет пат спроведува акција „Отворени денови на Централниот регистар“ во регистрационите канцеларии ширум Република Македонија. Тимови од централата на Централниот регистар ќе бидат достапни да информираат за измените во законската регулатива, како и да одговорат на Ваши конкретни прашања. Ве покануваме да ја искористите оваа можност, во периодот од 10 до 15 часот, согласно следниот распоред:

Screenshot_3

Препорачуваме

Партнери на Правдико