Проверете дали сте на избирачкиот список | Правдико

Правдико

   

Проверете дали сте на избирачкиот список

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

spisokИзбирачкиот список кој е ставен на оваа веб страна е доставен од страна на Државниот завод за статистика на 02.02.2014 година. Истиот е резултат на второто законско редовно ажурирање на податоците добиени од страна на Министерството за внатрешни работи во Февруаи 2014 година и содржи податоци за граѓаните со состојба заклучно со 01- 02- 2014 година.

За проверка дали сте на списокот повеќе на овој ЛИНК

Препорачуваме

Партнери на Правдико