СЕМИНАР: Одговорностите и искуствата од досегашната примена на законот за финансиска дисциплина | Правдико

Правдико

   

СЕМИНАР: Одговорностите и искуствата од досегашната примена на законот за финансиска дисциплина

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

СЕМИНАР: одговорностите и искуствата од досегашната примена на законот за финансиска дисциплина во корелација со другите инструменти за дисциплинирање при плаќање на обврските

Screenshot_6

Повеќе информации на следниот ЛИНК

Препорачуваме

Партнери на Правдико