Соопштение за одржување на обука наменета за овластени геодети | Правдико

Правдико

   

Соопштение за одржување на обука наменета за овластени геодети

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

logokatastar

Агенцијата за катастар на недвижности на Република Македонија ја организира ПЕТТАТА обука за 2015 година, наменета зa овластените геодети на тема:

„ДИСТРИБУЦИСКИ СИСТЕМ ЗА НАРАЧКА И ДОБИВАЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОДУКТИ“

Обуката ќе се одржи на 13.11.2015 година (ПЕТОК) во просториите на Градежниот факултет (во СОБА 111 на Градежен факултет) – Универзитет Св.Кирил и Методиј – Скопје.

Целосното соопштение можете да го прочитате тука.

Препорачуваме

Партнери на Правдико