(Видео) Упатство за електронско поднесување годишни сметки | Правдико

Правдико

   

(Видео) Упатство за електронско поднесување годишни сметки

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Рокот за доставување на годишната сметка е до крајот на месец февруари, односно до 15 март за годишните сметки доставени во електронска форма.

Препорачуваме

Партнери на Правдико