Закон за определување на имиња на улици, плоштади, мостови и на други инфраструктурни објекти | Правдико

Правдико

   

Закон за определување на имиња на улици, плоштади, мостови и на други инфраструктурни објекти

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

 

Партнери на Правдико