Жената што исчезна во Струга, пронајдена во Скопје | Правдико

Правдико

   

Жената што исчезна во Струга, пронајдена во Скопје

© Copyright 2022 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Педесет и тригодишната жена со иницијали Б.М. која беше пријавена за исчезната во полициската станица во Струга, била пронајдена на улицата „192“ во Скопје.

Од МВР соопштија дека жената ја пронашол полициски службеник вчера околу 16 часот.

Извор: Макфакс

Препорачуваме

Партнери на Правдико