Правдико

   

Женски труп во црна кеса пронајден во Горно Оризари

© Copyright 2020 pravdiko.mk Сите права се задржани. Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без претходна согласност од редакцијата на ПРАВДИКО.

Женски труп во црна кеса бил пронајден во Горно Оризари, Скопско.

Според информациите од полицијата, кесата ја нашол вработен во ЈП „Комунална хигиена“ вчера околу 16 часот.

Полицијата го истражува случајот, а телото на починатата е дадено на обдукција.

Извор: Макфакс

Партнери на Правдико